Україна поглибить військово-технічну співпрацю з Францією

Нові спільні проекти з Францією обговорили Генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Роман Романов із заступником директора Східної та Центральної Європи, Південної Америки  дирекції міжнародного розвитку генеральної дирекції Міністерства оборони Франції, генералом озброєння Умбертом Лєбрарі (Umbert L`Ebraly). Зустріч відбулась на стенді DGA (Direction générale de l’armement Ministère de la Défense) в рамках міжнародної виставки Eurosatory-2016, що триває у Парижі. 
Вони також обговорили поточний стан українсько-французького військово-технічного співробітництва. "Французькі компанії – надійні та важливі партнери "Укроборонпрому". Сьогодні, коли Концерн взяв курс на перехід на міжнародні стандарти (НАТО), співпраця із оборонними компаніями Франція має стратегічне значення для наших підприємств", – наголосив очільник "Укроборонпрому" Роман Романов під час зустрічі.

Серед головних напрямків ВТС між двома країнами: засоби радіолокаційної розвідки та РЕБ, модернізація бронетехніки, авіаційна галузь.
Eurosatory-2016 – найбільша міжнародна виставка, присвячена питанням безпеки і оборони та пов’язаних з цією сферою передових технологій. Eurosatory проводиться під патронажем Міністерства оборони Франції з 1967 року з періодичністю раз на 2 роки.