Українська військова техніка може стати на озброєнні малайзійської армії

Українські бронетранспортери "Дозор-Б" і БТР-3Е, протитанковий комплекс "Скіф" та легендарний танк "Оплот" можуть стати на озброєнні малайзійської армії. Член королівської родини принц Саєд Фаізуддін Путра зацікавився цією технікою, яку "Укроборонпром" представляє на виставці "DSA-2016", та розглянув можливість постачання її на озброєння Збройних сил Малайзії.

Головнокомандувач Збройних сил Малайзії генерал Зулкіфелі Бін Мохд Зін також високо оцінив представлені експонати. Він відзначив їх інноваційність і висловив зацікавленість українською військовою технікою та озброєнням.

Нагадаємо, Міноборони Малайзії  вже зацікавилося українськими літаком Ан-148 і станцією радіоелектронної розвідки "Кольчуга-М", представленими на міжнародній виставці "DSA 2016". Найбільшу увагу малайзійські військові звернули на сучасні зразки військової техніки в авіаційній, бронетанковій та радіолокаційних сферах.

Участь у таких заходах, як "DSA-2016", є важливим аспектом успішного розвитку будь-якої галузі. Українська оборонна промисловість завжди була однією з кращих у світі, і продовжує демонструвати свої інноваційні розробки на найбільших виставкових майданчиках світу.

На стенді "УКРОБОРОНПРОМУ" на виставці представлені макети авіаційних ракет, нових зразків бронетанкової техніки та легендарної БМ "Оплот", системи оптико-електронного придушення "Адрос", автоматичних гармат та мінометів. Військові та промисловці різних країн світу проявляють чималий інтерес до натурного зразка сучасного бронетранспортера "Дозор-Б", розташованого на центральному вході до виставкового павільйону. 

Поряд з Україною на  “DSA 2016” свої здобутки  демонструють США, Франція, Велика Британія, Білорусь, Росія та виробники азійського регіону. 

Міжнародна оборонна виставка-конференція "DSA-2016" є одним із найпрестижніших військових заходів Східного регіону світу. "Defence Services Asia" проходить раз на 2 роки, починаючи з 1988 р. Цьогоріч вона триватиме з 18 по 21 квітня.