УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ ОТРИМАЛИ ПЕРШУ ПАРТІЮ НОВИХ "МОЛОТІВ"

ПАТ "Завод Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром", відвантажив першу партію мінометів 120-го калібру М120-15 "Молот" українським військовим. Техніка вітчизняного виробництва передана для забезпечення потреб Міністерства оборони України.

"Новий міномет зібрав багато позитивних відгуків від військових і технічних фахівців. Тепер він зможе показати свої потужні можливості в умовах реальних бойових дій. Завод "Маяк" готовий повністю задовольнити потреби армії у цій зброї", – наголосив Директор ПАТ "МАЯК" Олександр Перегудов.

Місяць тому у місті Гончарівське Чернігівської області на полігоні  відбулись приймально-здавальні випробування цього міномету "Молот".

ПАТ "Завод "Маяк" спеціалізується на розробці, виготовленні, реалізації, ремонті, модернізації та утилізації озброєння і військової техніки, проведенні та реалізації науково-дослідних і конструкторсько-експериментальних робіт з розробки та впровадження у виробництво нових виробів. Саме тут розробили спеціальні бойові модулі для імпортних бронемашин "Хамві" та "Саксонів".

Нагадаємо, що у 2015 році "Укроборонпром" в 36 разів збільшив виробництво озброєння і військової техніки та почав системно надавати ЗСУ новітні зразки. Державне оборонне замовлення було виконано зі значним випередженням графіків. За результатами минулого року підприємства концерну виробили, модернізували і відремонтували рекордні 7 198 одиниць озброєння і військової техніки. "Укроборонпром" отримав 1,626 млрд грн чистого прибутку в порівнянні з 348 млн грн збитку в 2014 році.