Українську експозицію на оборонній виставці "SOFEX 2016" відзначили як найбільш інноваційну

Українська експозиція на XI Міжнародній виставці сил спеціального призначення "SOFEX 2016" перемогла у номінації "Найкращий іноваційний стенд іноземної компанії". Свої інноваційні розробки та сучасну військову техніку на стенді представило Державне зовнішньоторговельне та інвестиційне підприємство "Промоборонекспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром".

Нові розробки привернули особливу увагу Йорданського Короля Абдалли ІІ бін аль-Хусейна. Зокрема, інноваційна повнопривідна бойова броньована машина "Дозор-Б" із бойовим модулем "Блік-2М", бойові модулі "Дуплет", "Кастет" та "Штурм БМ-3М", гармати ЗТМ-1 та ЗТМ-2, танковий багатопаливний двигун 6ТД-3.

Йорданський монарх особливо відзначив перспективний бойовий модуль "Дуплет", розроблений ДП "Житомирський бронетанковий завод". Схвальні відгуки йорданської сторони були адресовані бойовому модулю "Кастет". Спеціально для презентації на виставці його встановили на модернізовану бойову машину CVR (T) "Скорпіон" Йорданських Збройних Сил. Установка українського бойового модуля в рази підвищила вогневу міць бронемашини і дозволила вражати сучасну бронетехніку, танки і низьколітаючі цілі.

Виставка "SOFEX" заснована у 1996 році його величністю Королем Йорданського Хашимітського Королівства Абдаллою ІІ бін аль-Хусейном. Захід проходить кожні два роки у місті Амман і збирає велику кількість представників як з приватного, так і з державного сектору багатьох країн світу.

Нагадаємо, у 2016 році "Укроборонпром" розвивається в рамках стратегії "Український щит", яка передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави. Сума укладених "Укроборонпромом" експортних контрактів у 2015 році склала більше $1,3 млрд.