"Укрінмаш" скорочує витрати завдяки тендерам

З початку року державна фірма "Укрінмаш" завдяки використанню системи електронних закупівель скоротила витрати на 9,4%.

"Використання відкритих онлайн-платформ стало логічним кроком в боротьбі з корупцією. Тепер всі закупівлі відбуваються прозоро та на найбільш вигідних умовах", – зазначив генеральний директор "Укрінмаш" Сергій Слюсаренко, який очолив фірму наприкінці 2015 року.

За його словами, усі тендерні закупівлі проводяться за допомоги сервісів Smart Tender та ProZorro. Постачальники, з якими працює "Укрінмаш", також додатково проходять перевірку як в службі безпеки фірми, так і в держконцерні "Укроборонпром".

"Всі підприємства перевіряються, щоб не виявилися одноденками", – підкреслив Сергій Слюсаренко.

Державна госпрозрахункова зовнішньоторговельна фірма "Укрінмаш" – одна з провідних компаній-спецекспортерів ДК "Укроборонпром", працює на міжнародних ринках з 1991 року. Серед основних напрямків діяльності: експорт та імпорт продукції, послуг військового і подвійного призначення.

Нагадаємо, "Укроборонпром" є першим із промислових гігантів держави, який запровадив систему тендерних закупівель. Її офіційний старт відбувся ще в листопаді 2014 року. За підсумками 2015 року було заощаджено 304,89 млн грн, а цьогоріч, станом на середину квітня, – вже понад 150 млн грн.