"УКРОБОРОНПРОМ" АКТИВІЗУВАВ СПІВПРАЦЮ З ВІЙСЬКОВИМИ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ

ДК "УКРОБОРОНПРОМ" активізує спільну роботу з військовими навчальними закладами країни, спрямовану на створення новітніх зразків озброєння і ОВТ, модернізацію виробництва і відновлення високотехнологічної продукції військового призначення.

"Тісне партнерство з профільними навчальними закладами посилить вітчизняну оборонну сферу і допоможе їй вийти на якісно новий рівень. Майбутні науковці матимуть можливість втілювати свої цікаві проекти, співпрацювати з флагманами Концерну над модернізацією, вдосконаленням тактико-технічних характеристик техніки та військового озброєння вітчизняного виробництва, створенням новітніх зразків. Це кооперація науки і виробництва заради найкращого результату", – зазначив заступник Генерального директора Олександр Стеценко.

На цьому тижні Концерн підписав меморандуми про партнерство та співробітництво з Військовим інститутом телекомунікації та інформатизації, Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна, Житомирським військовим інститутом імені С. П. Корольова та Академією сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

За словами Олександра Стеценка, фахівці Концерну братимуть активну участь в  організації навчального процесу, модернізації програм з підготовки військових кадрів за спеціальностями, пов`язаними  з напрямками діяльності Концерну, визначенні тематики курсових, дипломних та дисертаційних робіт. Крім того, для заохочення науково-дослідної діяльності молодих вчених у галузі ОПК буде впроваджено іменні стипендії (гранти).

Нагадаємо, що "Укроборонпром" успішно співпрацює з майже 50 українськими вишами, залучаючи науковий потенціал до вирішення виробничих питань. Серед університетів – легендарні Києво-Могилянська Академія, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, НУ "Київська Політехніка", Харківський політехнічний інститут та багато інших.