"УКРОБОРОНПРОМ" АКТИВНО РОЗШИРЮЄ СПІВПРАЦЮ З КРАЇНАМИ НАТО І ЄС – ДЕНИС ГУРАК

"Укроборонпром" розвивається в контексті глобальних процесів, які відбуваються на світовому ринку. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави. Про це сказав заступник генерального директора із зовнішньоекономічної діяльності "Укроборонпрому" Денис Гурак під час інтерв’ю на радіо "Голос столиці".

Він пояснив, що для країни це означає перехід на стандарти НАТО не тільки  щодо функціонування армії, а й виробництва, збереження і підтримки військової техніки.

"У останні півтора роки ми бачимо великий інтерес західних країн, в основному, європейських і США, до співробітництва в оборонній промисловості. Тому що традиційно наша техніка набагато витриваліша, міцніша. Для прикладу, транспортні літаки "Антонова" вміють сідати на лід і пісок, тому що вони спеціально розроблялися для експлуатації у складних умовах. Транспортні літаки інших країн такого не вміють. Вітчизняні танки розроблялися для експлуатації при температурі від -40 до +50 градусів", – розказав він.

Тому, наголосив Денис Гурак, зараз світовий ринок потребує української військової техніки та зацікавлений у ній.

Нагадаємо, сума укладених "Укроборонпромом" експортних контрактів в 2015 році склала більше $1,3 млрд.