"Укроборонпром" дав роботу майже 300 підприємств України

ДК "Укроборонпром" стимулює розвиток підприємств машинобудівної галузі України. За 1 півріччя 2016 року кількість працюючих заводів у цьому секторі стрімко підвищилася, адже Концерн залучив до програми імпортозаміщення 296 вітчизняних підприємств. Таким є результат укладених Меморандумів про співпрацю підприємств "Укроборонпрому" з ОДА.

"Укроборонпром" дійсно став локомотивом розвитку всієї вітчизняної економіки, і ми маємо тому офіційне підтвердження. Ми забезпечуємо замовленнями наші машинобудівні підприємства, а вони надають роботу українцям і збільшують відрахування податків до бюджету", – заявив Генеральний директор Концерну Роман Романов.

За його словами, найактивніше долучились до роботи з "Укроборонпромом" підприємства Харківської, Київської, Черкаської, Дніпропетровської та Чернігівської областей. Для прикладу, промисловий потенціал Харківської області використовується вже на 87%, а за інформацією ОДА, машинобудівний індекс регіону досяг 100%. Загалом ведеться робота по заміщенню близько 1 тисячі позицій для ОПК, що раніше постачались з Росії.

У лютому цього року машинобудівники Харківщини законтрактували виробництво понад 100 найменувань продукції для ВПК, яка раніше постачалася з-за кордону. За словами голови Харківської ОДА Ігоря Райніна, це результат виконання програми імпортозаміщення, яку регіон розробив разом з ДК "Укроборонпром". За 4 місяці кількість підприємств, які приєдналися до програми, зросла у 5 разів: з 10 до 50. Машинобудівна галузь області запрацювала "у плюс".

Нагадаємо, що "Укроборонпром" підписав 14 меморандумів про співпрацю з облдержадміністраціями та містом Києвом. Таке об’єднання зусиль доводить свою ефективність. Наприклад, Житомирський бронетанковий завод залучив до кооперації 67 підприємств різної форми власності.