"УКРОБОРОНПРОМ" ДОДАВ ТЕМПУ У ВИРОБНИЦТВІ БТР-4

Державний концерн "Укроборонпром" зможе швидше посилити українську армію сучасними БТР-4 завдяки потужностям ДП "Житомирський бронетанковий завод". Фахівці підприємства вже успішно освоїли виробництво корпусів для цієї техніки. Наступний етап – повне виробництво бронетранспортерів БТР-4.

"Сучасна та потужна легкоброньована техніка повністю українського виробництва швидше надходитиме до ЗСУ. "ЖБТЗ" вже відпрацював технічну документацію бронемашини. У найближчих планах підприємства – держвипробування та поставка БТР-4 на потреби МОУ, Нацгвардії та інших силових структур для посилення обороноздатності країни. Відтепер "Укроборонпром" зможе виготовити ще більше БТР-4 за держзамовленням", – заявив Генеральний директор Концерну Роман Романов.

Бронетранспортер БТР-4Е – суто українська розробка, яка гідно конкурує зі світовими аналогами. Вітчизняний зразок легкої броньованої техніки має потужне озброєння, значну швидкість і надійний захист екіпажу. Майже 80 БТР-4Е посили українське військо під час бойових дій на Сході країни.

Днями Президент України нагородив розробників БТР-4Е Державною премією України в галузі науки і техніки. Почесну відзнаку отримали фахівці  ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова", яке входить до складу ДК "Укроборонпром".

Нагадаємо, у 2016 році Концерн розвивається в рамках стратегії "Український щит" – програми, яка робить акценти на високотехнологічному виробництві, переході на міжнародні стандарти НАТО та оснащенні армії найсучаснішими зразками озброєння.