"Укроборонпром" домовився про нові спільні проекти з Казахстаном

ДК "Укроборонпром" домовився з керівництвом Міністерства оборони та силових структур Республіки Казахстан про нові спільні проекти. Домовленостей було досягнуто у рамках оборонної виставки "KADEX-2016".

Делегація "Укроборонпрому" на чолі з заступником Генерального директора Артуром Херувімовим обговорили стан виконання поточних контрактів з Казахстаном.

"Казахстан є надійним та стратегічним партнером України у сфері військово-промислового комплексу. Нині ми розширюємо нашу співпрацю та готуємо нові спільні  проекти  в авіаційній, бронетанковій та морській галузях ОПК", – зазначив Заступник Генерального директора з розвитку ДК "Укроборонпром" Артур Херувімов.

На "KADEX-2016" Держконцерн представив найкращі розробки вітчизняного ОПК. Українська експозиція складалась з макетів нових зразків бронетанкової техніки та легендарної БМ "Оплот", авіаційної та морської вітчизняної техніки.

Стенд "Укроборонпрому" відвідали Перший заступник Міністра оборони – Начальник Генерального штабу ЗС РК генерал-полковник Жасузаков С.А. та командування усіх родів військ Збройних Сил Казахстану.

Нагадаємо, у 2016 році "Укроборонпром" розвивається в рамках стратегії "Український щит". Вона передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави.