"УКРОБОРОНПРОМ" ДОСЯГ РЕКОРДНИХ ОБСЯГІВ ВИРОБНИЦТВА У 1 КВАРТАЛІ 2016 РОКУ

 Рекордні півтисячі озброєння та військової техніки і понад 150 млн грн заощаджень на закупівлях – такі результати роботи ДК "Укроборонпром" у 1 кварталі 2016 року.

"340 одиниць нового озброєння, серед якого вітчизняні безпілотники, новітні міномети, ракети і бронетехніка, а також 161 одинця відремонтованого та модернізованого ОВТ. Усю цю незамінну на фронті техніку ми передали до українського війська у 1 кварталі 2016 року. Першочергове завдання "Укроборонпрому", – оснащення Збройних Сил України всім необхідним. І  що кварталу ми виконуємо державне оборонне замовлення відповідно до затверджених графіків", – заявив Заступник генерального директора Концерну з авіабудування та виробництва Юрій Пащенко.

За його словами, нині "Укроборонпром" все більше модернізує техніку, значно покращуючи її тактико-технічні характеристики ,та виробляє нове ОВТ. Роботи по відновлювальному ремонти скорочуються.  

До системи електронних закупівель вже долучилися майже всі підприємства-учасники "Укробоонпрому". У результаті тільки за січень-березень 2016 року Концерн заощадив для держави на закупівлях понад 150 млн грн, тоді як за підсумками всього 2015 року було заощаджено 304,89 млн грн.

У 2016 році "Укроборонпром", у рамках стратегії "Український щит", робить акценти на високотехнологічному виробництві, переході на міжнародні стандарти НАТО та оснащенні армії найсучаснішими зразками озброєння.

Нагадаємо, у 2015 році підприємства "Укроборонпрому" виготовили для Збройних Сил України та інших силових структур понад 2 тисячі одиниць техніки. А сума укладених експортних контрактів склала більше $1,3 млрд. Дохід від реалізації продукції склав близько 20 млрд грн, з них за контрактами Міністерства оборони України – 7 млрд грн.

У 2015 році "Укроборонпром" запустив у серійне виробництво сучасні вітчизняні безпілотники, цією технікою вже користуються українські військові. Також тривають прийомо-здавальні випробування ЗСУ бронетранспортерів "Дозор-Б" – високозахищеної техніки з другим рівнем STANAG 4569, що значно підсилить  українські війська.