"Укроборонпром" глибше інтегрує авіаційну галузь України у світовий ринок – Роман Романов

Понад 100 стратегічних переговорів із іноземними партнерами провела делегація ДК "Укроборонпром" у рамках міжнародного авіакосмічного салону "FARNBOROUGH AIR SHOW-2016" у Великій Британії. Про це повідомив очільник української делегації, Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов.

"Наша задача – ще глибше інтегрувати вітчизняну авіаційну галузь у світовий ринок та перевести виробництво на міжнародні стандарти. Саме тому ми ініціюємо нові спільні проекти та рухаємось в напрямку виконання програми імпортозаміщення", – заявив він.

За словами очільника Держконцерну, Україна володіє всіма можливостями для виробництва сучасної та конкурентоспроможної авіаційної продукції. Це одна небагатьох літакобудівних країн світу.

У рамках виставки "Укроборонпром" провів переговори з іноземними партнерами з Індії, США, Канади, Франції, Великобританії, Королівства Саудівська Аравія та інших країн.

На "FARNBOROUGH AIR SHOW-2016" відбулась урочиста церемонія підписання контрактів ДП "Антонов" з канадською компанією "Esterline CMC Electronics" за участю Міністру Міжнародної торгівлі Канади Христі Фріланд та Генерального директора "Укроборонпрому" Романа Романова.

Нагадаємо, що 11-го липня відбулось підписання Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою, а вже наступного дня ДК "Укроборонпром" уклав стратегічні домовленості з канадськими компаніями в рамках в міжнародному авіакосмічному салоні "FARNBOROUGH AIR SHOW-2016". Відтак, транспортний літак Ан-124, а також літаки Ан-148/158/178 матимуть сучасну авіоніку від канадської компанії Esterline CMC Electronics (CMC), а літаки Ан-132 комплектуватимуть новою версією  турбогвинтового двигуна PW150A від Pratt & Whitney Canada.

FarnboroughAirshow-2016 – виставка, що присвячена літальним апаратам всіх типів і призначень, авіаційним та космічним двигунам, супутникам, ремонту і технічному обслуговуванні авіаційної техніки, радарам і системам спостереження, наземному устаткуванню тощо. Виставка проходить раз на два роки і є найбільшою експозицією у Великобританії та однією з основних у світі.