"Укроборонпром" готовий виробляти модернізовані "Кольчуги"

ДК "Укроборонпром" готовий відновити виробництво сучасних комплексів дальньої радіотехнічної розвідки типу "Кольчуга" на потужностях своїх підприємств. Про це повідомив Генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов в інтерв’ю "Українським новинам" 

"Укроборонпром" готовий до виконання цього завдання при відповідному фінансуванні. Ми готові сьогодні починати цю роботу… і це буде не "Кольчуга", а "Кольчуга-2″ на іншій елементній базі, вона більш прогресивна і сучасна", – заявив очільник Концерну.

За його словами, “Укроборонпром” визначив підприємства, на яких буде вироблятися дана техніка, технологію виробництва “Кольчуги-2”, а також елементну базу для неї.

Втім, за словами Романа Романова, ключовим фактором відновлення виробництва стали рішучі дії керівництва Концерну, яке своєчасно допомогло евакуювати підприємство з Донецька до Запорізької області та зберегти технічну документацію виробу.

"У непрості часи ми зуміли зберегти потенціал оборонки. Вся документація всіх важливих заводів, що потрапили під окупацію, була вивезена, ключовий персонал – працевлаштований на інших підприємствах Концерну. Антикризовий менеджмент дворічної давнини сьогодні дає перші позитивні результати", – заявив Роман Романов. 

Нагадаємо, що "Укроборонпром" розвивається в рамках стратегії "Український щит". Вона передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави.