"Укроборонпром" і польська WB Electronics домовились про нові спільні проекти

Державний концерн "Укроборонпром" та одне з найпотужніших польських оборонних підприємств WB Electronics домовились про подальше поглиблення співробітництва. Переговори пройшли у рамках масштабної міжнародній виставки оборонної промисловості MSPO-2016.

"Ми провели успішні переговори з WB Electronics та обговорили нові форми співробітництва та проекти, які у стислі терміни дозволяють почати розробки новітніх та високотехнологічних продуктів. В першу чергу, завдяки об’єднанню найпотужніших сторін оборонної промисловості України та Польщі", – заявив Генеральний директор Концерну Роман Романов.

Досягнуті домовленості для ДК "Укроборонпром" стали новим кроком у поглибленні співпраці із західними партнерами. Так, минулого року з WB Electronics було досягнуто угоду щодо використання технологій польської компанії у розробці українського безпілотника для Збройних сил. У свою чергу Україна почала поставки для Військово-повітряних сил Польщі ракет "повітря-повітря". "Нові проекти будуть не менш успішними, за попередні", – додав Роман Романов.

"Укроборонпром" розвивається в рамках стратегії "Український щит". Вона передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави.

MSPO 2016 – найбільша виставка оборонної промисловості в Польщі та Центральній Європі. Цей форум об’єднує потенційних покупців і постачальників; це вітрина для передових озброєнь, військових технологій і продуктів, це площа, щоб представити потреби і вимоги клієнтів.