"УКРОБОРОНПРОМ" МОДЕРНІЗУЄ БМП-2 ДЛЯ ІНДІЙСЬКОЇ АРМІЇ

ДП "СпецТехноЕкспорт", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", та індійська компанія "Рілайенс Діфенс Лімітед" підписали Меморандум щодо спільної участі у модернізації БМП-2 для індійської армії.

Співпраця, в першу чергу, стосується виготовлення та постачання вузлів та систем для підвищення мобільності БМП, модернізації систем прицілювання та управління вогнем БМП. Індійський парк БМП-2 різних модифікацій налічує близько 2000 одиниць. Більшість з них потребують модернізації та підвищення тактико-технічних характеристик.

"Укроборонпром" підкорює світові ринки і показує себе як надійний партнер, який якісно і вчасно виконує всі умови контракту. Поглиблення співпраці з Індією дозволить нам вийти на новий рівень і забезпечити стабільні валютні надходження до бюджету. Ці кошти підуть на модернізацію виробництв і виготовлення новітньої техніки для української армії", – сказав Заступник генерального директора із зовнішньоекономічної діяльності  "Укроборонпрому" Денис Гурак.

Під час заходів з підписання офіційних документів представники "Рілайєнс Діфенс Лімітед" оглянули найбільші у світі транспортні  літаки Ан-124-100 "Руслан" та Ан-225 "Мрія", військово-транспортний літак короткого зльоту та посадки Ан-70. Вони оцінили можливості пасажирського літака Ан-158 та перспективного транспортного літака Ан-178 під час демонстраційних польотів.

Підписані документи є результатом успішної участі підприємств ДК "Укроборонпром" на виставці озброєнь та техніки "DefExpo-2016" та переговорного процесу, започаткованого ДП "СпецТехноЕкспорт".

Нагадаємо, у 2016 році "Укроборонпром" взяв курс переходу на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави. Сума укладених "Укроборонпромом" експортних контрактів в 2015 році склала більше $1,3 млрд.