"Укроборонпром" незадоволений занадто м’яким вироком суду щодо екс-директора ЛБТЗ

ДК "Укроборонпром" незадоволений занадто м’яким вироком суду у справі екс-директора Львівського бронетанкового заводу Олександра Остапця, який викрав 2 млн грн державних коштів.

"Умовний термін для корупціонера, для чиновника, який забрав гроші у держави, що перебуває у стані війни, – це занадто м’яко. Ми вимагаємо більш суворого покарання для тих, хто не чистий на руку. А зі свого боку ми продовжимо суворо контролювати всі фінансові операції на заводах Концерну і проводити службові перевірки. Усі нечисті на руку чиновники будуть покарані з усією суворістю закону. Корупція у сфері, від якої залежить обороноздатність держави, неприпустима", – наголосили у Держконцерні.

Нагадаємо, у ході внутрішньої перевірки Держконцерну на Львівському бронетанковому заводу були виявлені корупційні схеми, які покривав Олександр Остапець. "Укроборонпром" зібрав всі докази і передав їх до прокуратури. Екс-директора ЛБТЗ затримали 1 жовтня 2015 року. Військова прокуратура підозрювала його в розкраданні державних коштів на суму 2 млн грн і зловживанні службовим становищем.

20 травня 2016 року Сихівський районний суд Львова засудив Олександра Остапця до умовного терміну – 5 років позбавлення волі із випробувальним терміном 3 роки. Два роки він не зможе посідати керівні посади. Крім того, суд зобов’язав екс-директора ЛБТЗ сплатити штраф у розмірі 11 900 грн та відшкодувати судові витрати. Підсудного звільнили з-під варти в залі суду.