"УКРОБОРОНПРОМ" ПЕРЕДАВ СНАЙПЕРАМ НАЦГВАРДІЇ ВІТЧИЗНЯНІ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ ГВИНТІВКИ

Партію з десяти нових експериментальних снайперських гвинтівок підвищеної точності стрільби, розроблених фахівцями ДП "Укроборонсервіс", передав бійцям Нацгвардії України Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов. Зброю отримав Центр підготовки снайперів при військовій частині НГУ.

"Вітчизняні  підприємства сьогодні забезпечують Збройні Сили України та Національну гвардію України як важкою військовою зброєю і технікою, так і широким асортиментом високоякісної стрілецької зброї", – підкреслив Секретар РНБО Олександр Турчинов, додавши що Концерн "Укроборонпром", зокрема його підприємство "Укроборонсервіс", почало виробництво снайперської зброї різних калібрів."

Так, фахівці ДП "Укроборонсервіс" створили новітню зброю для української армії з найсучасніших комплектуючих взявши за основу перевірений роками ствол та затвірний механізм.
Гвинтівка, оснащена телескопічним прикладом, призначена для ведення одиночного вогню з прицільною дальністю майже 1200 м. Початкова швидкість пострілу складає 870 м/с, а гранична відстань польоту кулі – 3 км. Орієнтовна вага – лише 4,5 кг. Гучність звуку під час стрільби з глушником знижується до 26 дБ.

"Укроборонсервіс", що входить до складу ДК "Укроборонпром", – одне з провідних підприємств Концерну, яке одночасно виконує функцію уповноваженого державою спецекспортера, що реалізує інтереси України у сфері експорту та імпорту продукції та послуг військово-технічного та спеціального призначення, а також виробничим об’єднанням, що постійно здійснює розробки та виготовляє сучасне військове озброєння.