"УКРОБОРОНПРОМ" ПЕРЕЗАВАНТАЖУЄ СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ ТА ПРИСКОРЮЄ РОЗВИТОК СВОЇХ ПІДПРИЄМСТВ

Модернізація не лише виробництва, а ще й систем управління на своїх підприємствах-учасниках – пріоритетне завдання розвитку ДК "Укроборонпром" у 2016 році. Насамперед ця робота передбачає впровадження сучасної методології управління змінами та проектами. Повне перезавантаження управлінської системи, керівної методології, залучення до розробки програм розвитку підприємств керівників усіх рівнів та руйнування радянської управлінської вертикалі – саме така суть нової реформи Концерну, впроваджуваної його керівництвом.

"Наша фзадача – залучати усіх працівників до програми розвитку їх підприємств. Український ОПК повинен стрімко розвиватись та одразу вибудовувати нову модель своєї діяльності відповідно до сучасних світових стандартів. Наші підприємства, змінивши напрямок співпраці в сторону Заходу, повинні повністю відповідати передовим тенденціям", – прокоментував реформу Заступник генерального директора з розвитку "Укроборонпрому" Артур Херувімов.

Пілотний проект реформи вже розпочався на одному з провідних та найбільших підприємств Концерну. План розвитку ДАХК "Артем" на короткострокову перспективу та відповідну дорожню карту розробили із залученням керівників усіх рівнів як управлінського, так і інженерно-технічного складу підприємства. Фахівці компанії назвали пріоритетними напрямки імпортозаміщення російських комплектуючих, переорієнтацію на західні ринки та перехід виробництва на стандарти НАТО.

"Ми змінюємо корпоративну культуру та саме розуміння процесів. Відтепер усі працівники чітко розуміють, куди ми рухаємось та як саме все це буде відбуватись", – прокоментував нововведення очільник ДАХК "Артем" Володимир Коробов додавши, що над планом розвитку підприємства працюють понад 110 фахівців підприємства.

Нагадємо, що у 2016 році "Укроборонпром" буде розвиватись в рамках стратегії "Український щит". Ця програма робить акценти на високотехнологічному виробництві, переході на міжнародні стандарти (НАТО) та оснащенні армії сучасними зразками озброєння.