"УКРОБОРОНПРОМ" ПІДСИЛИВ ПОЗИЦІЇ УКРАЇНИ НА АЗІЙСЬКИХ РИНКАХ – РЕЗУЛЬТАТИ ВИСТАВКИ У ТАЇЛАНДІ

Державний концерн "Укроборонпром" підписав низку важливих домовленостей у рамках участі в одній з найбільших азійських міжнародних оборонних виставок "Defense & Security-2015".

Українська делегація провела стратегічні переговори з високопосадовцями королівства Таїланд та інших країн. Відбулися зустрічі із керівництвами провідних оборонних компаній світу.

Ключовою подією стало підписання Рамкової угоди з уповноваженим підприємством з боку Міністерства оборони Таїланду щодо виробництва сучасного українського бронетранспортера БТР-3Е1 та забезпечення його сервісного обслуговування у королівстві. За умовами Угоди, сторони організують складальне виробництво не лише бронетранспортера, а й різних модифікацій та машин на його базі.

"БТР-3Е1 це одна із найсучасніших та найефективніших машин українського ОПК. Цей бронетранспортер вдало продемонстрував свої можливості в ході проведення АТО на Сході України, а також вже давно стоїть на озброєнні армії Таїланду", – підкреслив Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов.

Тайська сторона забезпечить базу великовузлового складання української техніки та її подальший технічний супровід.

"Налагодження складального виробництва в третіх країнах – передова практика  світових виробників", – додав Роман Романов.

Він відзначив, що забезпечивши сервіс та складальне виробництво бронетранспортера саме у Таїланді, Україна закріпить свої позиції на азійському ринку та матиме нову конкуренту перевагу для подальшого нарощування експортного потенціалу.

"Укроборонпром"  чітко та системно працює над збільшенням експортного потенціалу ОПК України, адже це прямі валютні надходження до бюджету та можливість впровадження нових технологій у виробництво сучасної зброї та техніки", – сказав Роман Романов.

Довідка: "Defense & Security-2015" – одна з найбільших виставок оборонної промисловості в Азійському регіоні, що проводиться під патронатом Міністерства оборони Таїланду та Королівських Збройних Сил. Цьогоріч свою продукцію експонують понад 400 провідних світових оборонних компаній з 50 країн світу. "Укроборонпром" представляє протитанкові ракетні комплекси, новітню артилерію, перспективну авіаційну техніку та системи РЕБ.