"УКРОБОРОНПРОМ" ПІДВИЩУЄ РІВЕНЬ СВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ У БІЗНЕС-ШКОЛАХ – АРТУР ХЕРУВІМОВ

"Укроборонпром" відчуває кадровий голод щодо якісних сучасних управлінців, які могли б у стислі терміни проводити якісні зміни. Концерн не може собі дозволити залучати фахівців світового рівню, ринкова зарплата яких складає  5-10 тис долл, і тому відправляє на навчання своїх менеджерів у різні бізнес-школи на волонтерських засадах. Про це сказав Заступник генерального директора з розвитку "Укроборонпрому" Артур Херувімов під час інтерв’ю на радіо "Голос столиці".

"Сьогодні у цей процес включилися провідні бізнес-школи України: Міжнародний інститут менеджменту і Києво-Могилянська бізнес-школа. Вони, на волонтерських засадах, разом з нами вибудовують систему, яка дозволить підприємствам Концерну бути більш ефективними, а продуктам – більш конкурентноспроможними", – повідомив він.

За словами Артура Херувімова, приблизно третина керуючого органу Концерну беруть участь у різних програмах бізнес-шкіл: від простих програм до MBA. Навчання проходять не тільки управлінці вищого рівня, але і менеджмент заводів середнього рівня та виробничники.

"Усі розуміють, що через бізнес-освіту ми досягнемо максимальної ефективності промисловості", – наголосив він.

Нагадаємо, у 2016 році "Укроборонпром" взяв курс переходу на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння.