УКРОБОРОНПРОМ ПОВЕРНУВ ДОДОМУ СВОЇХ СПІВРОБІТНИКІВ З АЗЕРБАЙДЖАНУ

Група з 8 співробітників державних підприємств "Одеський авіаційний завод" та "Чугуївський авіаційний ремонтний завод" успішно повернулася додому з Азербайджанської республіки.

Фахівці перебували там в рамках виконання зовнішньоекономічного контракту Державної компанії "Укрспецекспорт" зі збройними силами Азербайджанської Республіки.

Керівництво "Укроборонпрому" злагоджено відпрацювало евакуацію фахівців у взаємодії із Міністерством закордонних справ України, Державною прикордонною службою України, Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством оборони Азербайджанської Республіки. З боку "Укроборонпрому" повернення українських фахівців додому координував заступник Генерального директора з авіа- та ракетобудування Руслан Корж.

"Ми раді вітати наших фахівців вдома! У них був дуже довгий день – літак мав прибути ще вранці, але виліт кілька разів переносили через погані погодні умови у Баку. Після завершення їх частини роботи, ми знайшли можливість повернути групу наших фахівців спеціальним рейсом Військово-повітряних сил Азербайджану, який здійснював переліт до Києва, за що ми дуже вдячні Міністерству оборони Азербайджану. Наразі усі наші почуваються нормально, тому що нарешті приїхали додому! Найближчі два тижня авіатори проведуть в обсервації на одній з баз під Києвом", – повідомив Руслан Корж.

Частина фахівців "Укроборонпрому" і досі залишається працювати в Азербайджанській Республіці, виконуючи контрактні зобов’язання у контрольованих та безпечних умовах однієї з військових баз.

"Закордоном продовжують перебувати більше 50 фахівців підприємств-учасників Укрборонпрому. Ми знаходимося на постійному зв’язку із кожною групою наших працівників у кожній з зарубіжних країни. Усі почуваються нормально, перебувають в адекватних умовах та продовжують працювати усюди, де це дозволяють умови приймаючої країни. Підприємства Укроборонпрому – надійні партнери для іноземних країн, і ми дуже цінуємо вклад наших фахівців, які відповідально роблять свою роботу попри карантин. Ми наперед опрацьовуємо різні сценарії повернення наших фахівців додому після виконання контрактних зобов’язань або як тільки заходи карантину в інших країнах унеможливлять їх роботу. Повернення наших додому – в пріоритеті!", – підкреслює Генеральний директор Укроборонпрому Айварас Абромавичус.

Нагадаємо, після початку карантину до України вже успішно повернулися 2 групи фахівців оборонних підприємств: 14 працівників – з Уганди та 3 працівників – з Ісламської Республіки Пакистан.