"Укроборонпром" представляє більше 40 інноваційних продуктів на виставці DefExpo – 2016 в Індії

Більше 40 повномасштабних зразків і моделей від 11 українських підприємств представляє ДП "Спецтехноекспорт", що є провідним спецекспортером ДК "Укроборонпром", на одній з найбільших міжнародних виставок DefExpo – 2016, яка проходить в передмісті Куатол південної частини штату Гоа, Індія.

Свої найновітніші розробки до Індії привезли Київський, Житомирський і Львівський бронетанкові заводи, Конструкторське бюро "Луч", ДП "Антонов", Акціонерна холдингова компанія "Артем", Завод Артилерійського озброєння, "Зоря-Машпроект" та інші.

"Ми представляємо зброю і техніку, які вже стали обличчям України на міжнародній арені. Це БТР-3, "Дозор-Б", Ан-132, Ан-148, Ан-178. Крім того, ми привезли моделі новітніх зразків оборонної продукції, які скоро відправляться у серійне виробництво. Вони викликають значний інтерес у наших міжнародних партнерів. На цій виставці ми очікуємо на підписання низки контрактів, які покладуть початок новій плідній співпраці. "Укроборонпром" має значні потужності для виконання великих замовлень і виробництва інноваційної зброї та техніки. Ми повністю відкриті до співробітництва за всіма напрямками", – підкреслив Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов, який очолює українську делегацію на виставці.

Зокрема, ДП "Антонов" запропонував підприємствам Індії долучитися до побудови  літаків Ан-132, а міністерствам і відомствам країни – стати його замовниками.

DefExpo – 2016 – 9-та міжнародна оборонна виставка, яка проходить в Індії 28-31 березня під егідою Міністерства оборони країни. Це найбільша в Південній Азії виставка озброєнь і військових технологій, де демонструються кращі зразки бронетанкової техніки, ракетно-артилерійського і стрілецької зброї, новітні засоби протиповітряної оборони, техніки для військово-морського флоту, засоби зв’язку, оптоелектронні прилади, супутникові та космічні технології світових оборонних компаній. Участь у виставці беруть найбільші компанії США, Великобританії, Східної та Західної Європи тощо.