УКРОБОРОНПРОМ ПРЕЗЕНТУВАВ ОФІСУ ПРЕЗИДЕНТА СТРАТЕГІЮ ТРАНСФОРМАЦІЇ

Офіс трансформацій державного концерну “Укроборонпром” на чолі з Генеральним директором Концерну Айварасом Абромавичусом провів зустріч із заступником керівника Офісу Президента Романом Машовцем та новою командою Директорату з питань національної безпеки і оборони ОП.

Зустріч була присвячена статусу реформи Державного концерну та проблемним питанням роботи підприємств оборонної галузі. В Укроборонпромі ознайомили Романа Машовця зі стратегією трансформації Концерну, політикою власності та дорожньою картою реформи – робочим планом перетворень Укроборонпрому. Окремо Директорату з питань національної безпеки і оборони представили основні положення законопроектів, потрібних для реалізації реформи та оздоровлення підприємств Укроборонпрому.

Також учасники зустрічі обговорили участь підприємств Концерну у виконанні Державного оборонного замовлення, фінансові питання, зокрема, питання обмеженої рентабельності, що підриває бізнес-модель та призводить до збитковості підприємств. Крім того учасники зустрічі обговорили питання експорт товарів військового призначення.

Роман Машовець зазначив, що питання ОПК перебувають на особливому контролі Президента України і подібні робочі зустрічі матимуть регулярний характер, а Директорат  з питань національної безпеки і оборони в ОП має стати основною платформою для обговорення та вирішення проблемних питань функціонування галузі та реформування державних підприємств ОПК.

Нагадаємо, наприкінці квітня відбулася робоча зустріч генерального директора Укроборонпрому Айвараса Абромавичуса з головою Служби безпеки України Іваном Бакановим, під час якої Концерн заручився підтримкою колег з СБУ щодо  трансформації оборонного концерну. Також після перерви, пов’язаної із заходу каратину, відновила роботу Міжвідомча робоча група, створена на базі Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки щодо реформування Державного концерну "Укроборонпром".