"УКРОБОРОНПРОМ" ПРОСИТЬ ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ ОПЕРАТИВНІШЕ РЕАГУВАТИ НА ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЗЛОЧИНИ

Керівництво ДК "Укроборонпром" звертається до правоохоронних органів оперативніше реагувати на інформацію про злочини, яку передають їм відповідні служби Концерну. А також вживати максимальних зусиль для чимшвидшого розкриття таких злочинів, які переважно носять ознаки корупції.

"Днями Національна поліція Житомирської області повідомило про нові подробиці справи проти колишнього керівництва Житомирського бронетанкового заводу, яке займалося сумнівними оборудками. Це дуже добре, якщо не враховувати того, що сам факт злочину був виявлений та задокументований під час перевірки підприємства підрозділами контролю "Укроборонпрому"  і переданий правоохоронцям у січні 2015 року. Вважаємо, що темпи розкриття таких злочинів могли бути швидшими", – наголосили в  "Укроборонпромі".

Нагадаємо, що після зміни керівництва Житомирського бронетанкового заводу влітку 2015 року підприємство значно наростило виробничі показники, швидко включилося у програми імпортозаміщення та розширило коло партнерів. За 9 місяців 2015 року підприємство відправило до Збройних сил України 180 одиниць військової техніки, що вдвічі більше,  ніж за 2014 рік. Було створено 215 нових робочих місць, а середня зарплатня збільшилася до 5,5 тис грн. На заводі вже відновлюють 18 типів бойових машин та виробляють бойові модулі.

ДК "Укроборонпром" системно бореться з корупцією на своїх заводах. Зокрема, використовує прозорі тендерні процедури для закупівлі товарів і послуг. Об’єктивна система відбору виключає всі суб’єктивні чинники при ухваленні рішень. Завдяки налагодженій системі тендерів Концерн став лідером з економії бюджетних коштів. Зокрема, у 2015 році, завдяки проведенню електронних тендерних закупівель, підприємства "Укроборонпрому" заощадили для держави майже 305 млн грн.