Укроборонпром призначив нового керівника Заводу 410 ЦА

Керівником Заводу 410 ЦА, що входить до складу ДК "Укроборонпром", призначений Віктор Ганькевич. Новому керівництву доручено у максимально короткі терміни здійснити внутрішній та зовнішній аудит фінансово-господарської діяльності підприємства, залучити фахових юристів та фінансистів задля налагодження його роботи та забезпечити прозорість функціонування авіаційного заводу.

Потужне авіаційне підприємство має бути інтегроване в загальну систему кооперації "Укроборонпрому", що забезпечить подальший розвиток його виробництва.

Рішення змінити менеджмент 410 заводу цивільної авіації викликане системним опором з боку підприємства співпрацювати з "Укроборонпромом", ігноруванням Наказів, протидія виконанню органом управління своїх статутних повноважень, а також небажанням працювати прозоро та відкрито.

Також, незважаючи на саботаж інформування Концерну про діяльність заводу та ненадання усіх необхідних для цього документів, фахівцями "Укроборонпрому" виявлені підозри стосовно мільйонних незаконних оборудок з коштами підприємства, невиконанням фінансового плану, та інше. У зав’язку із відсутністю спростувань цих підозр з боку заводу 410 ЦА вся інформація по кожному окремому факту можливих правопорушень передана Концерном до правоохоронних органів (ГПУ, СБУ, МВС, НАБУ).

Нагадаємо, що Протягом 2015-2016 років "Укроборонпром" передав до військової прокуратури 48 матеріалів за фактами корупції, виявлених у ході внутрішніх перевірок. Зокрема, 23 – щодо протиправних оборудок з державними коштами, 25 – щодо виведення з держвласності майна підприємств-учасників Концерну. Ефективна діяльність оборонної галузі та її сталий розвиток – запорука забезпечення українського війська сучасним озброєнням і технікою, зміцнення економіки держави.