УКРОБОРОНПРОМ СПІВПРАЦЮВАТИМЕ З АГРАРІЯМИ

Керівництво ДК "Укроборонпром" та керівники провідних компаній аграрного сектору домовились про диверсифікацію виробництва та виконання програми імпортозаміщення.

Така кооперація дозволить завантажити потужності підприємств як аграрного, так і оборонного секторів економіки України додатковими замовленнями. Окрім товарів цивільного призначення, підприємства Концерну виготовлятимуть комплектуючі, щоб дозавантажити потужності заводів. Використання потужностей аграрних підприємств дозволить зробити значний в внесок у виконання програми імпортозаміщення.

Ця співпраця вітчизняних підприємств дозволить не лише розширити сферу діяльності, а й вирішити соціально-економічні проблеми. Співпраця дозволить зберегти трудовий потенціал та створити нові робочі місця.

Нагадаємо, що Концерн працює над ефективними моделями конверсії. Для потреб вітчизняних аграріїв можуть бути використані безпілотні літальні апарати, що були розроблені фахівцями ВАТа "Меридіан" ім. С.П. Корольова разом з науковцями НТКУУ "Київський політехнічний інститут". Пристрої отримали назву  "Spectator-М" та призначені для тактичної розвідки та коригування вогню, отже здатні вести спостереження та аналіз за будь-якою поверхню.