"Укроборонпром" стрімко інтегрується у світовий ринок – Роман Романов

Державний концерн "Укроборонпром" швидко інтегрує міжнародні стандарти в український оборонний промисловий комплекс і підкорює міжнародні ринки. Про це заявив Генеральний директор Концерну Роман Романов в рамках міжнародної вставки  "EUROSATORY-2016".

"Ми залишили радянське минуле позаду та орієнтуємося на світовий ринок озброєнь. "Залізна завіса",  що відділяла українську оборонку від усього світу більше 20 років, впала. Сьогодні ми широко відкриваємо двері для партнерів, інтегруємося у міжнародний ринок і запрошуємо всіх до взаємовигідної співпраці", – заявив очільник "Укроборонпрому".

За його словами, український оборонний комплекс сьогодні володіє потужностями, що значно перевищують потреби як внутрішнього ринку, так і поточного експорту.

"Колосальна кількість виробничих майданчиків, обладнання, дослідного і конструкторського потенціалу дозволяє говорити про перспективи створення на базі Концерну технопарків і кластерів у класичному для світової економіки розумінні", – сказав Роман Романов.

Він додав, що вже сьогодні у рамках реформування ОПК України створено авіаційний кластер, який поклав початок повному переформатуванню галузі.

"Укроборонпром" пропонуємо на світовий ринок міцну та надійну бронетехніку, авіацію, космічні програми. Наша держава володіє потужним інтелектуальним потенціалом, українських фахівців цінують в усьому світі.

Eurosatory-2016 – найбільша міжнародна виставка, присвячена питанням безпеки і оборони та пов’язаних з цією сферою передових технологій. Eurosatory проводиться під патронажем Міністерства оборони Франції з 1967 року з періодичністю раз на 2 роки.