"УКРОБОРОНПРОМ" ТА ІНДІЙСЬКА "РІЛАЙЕНС ДІФЕНС ЛІМІТЕД" СПІЛЬНО ВИРОБЛЯТИМУТЬ ВІЙСЬКОВУ ТЕХНІКУ

ДК "Укроборонпром" та індійська компанія "Рілайенс Діфенс Лімітед" підписали Угоду про стратегічне партнерство. Вона передбачає низку спільних проектів у сфері літакобудування та авіаремонту, модернізації бронетехніки, обслуговування морської техніки, виробництва та постачання безпілотників.

Мета цієї співпраці – вихід на провідні позиції в секторі оборони Індії з виробництва, збирання та ремонту військового обладнання та техніки.

"Індія є постійним споживачем української продукції.  Нині мова йде про поглиблення українсько-індійської співпраці, створення спільних підприємств, розвинення нових напрямків та нових видів продукції", – заявив Перший секретар РНБО України Олег Гладковський.

Під час заходів з підписання офіційних документів представники "Рілайєнс Діфенс Лімітед" оглянули найбільші у світі транспортні  літаки Ан-124-100 "Руслан" та Ан-225 "Мрія", військово-транспортний літак короткого зльоту та посадки Ан-70. Вони оцінили можливості пасажирського літака Ан-158 та перспективного транспортного літака Ан-178 під час демонстраційних польотів.

Підписані документи є результатом успішної участі підприємств ДК "Укроборонпром" на виставці озброєнь та техніки "DefExpo-2016" та переговорного процесу, започаткованого ДП "СпецТехноЕкспорт".

Нагадаємо, у 2016 році "Укроборонпром" взяв курс переходу на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави. Сума укладених "Укроборонпромом" експортних контрактів в 2015 році склала більше $1,3 млрд.