УКРОБОРОНПРОМ У 2015 РОЦІ ВИЙШОВ НА РЕКОРДНІ ТЕМПИ ВИРОБНИЦТВА – Р.РОМАНОВ

Рекордні показники виробництва та виконання державного оборонного замовлення на випередження – головні досягнення підприємств-учасників Державного Концерну "Укроборонпром" за 9 місяців роботи поточного року.

Про це заявив Генеральний директор Концерну Роман Романов організаційному зборі з керівниками підприємств.

"Концерн якісно виготовляє та системно надає військову техніку українським воякам відповідно до взятих на себе зобов’язань. Цьогоріч Збройним силам вже передали 1395 одиниць відремонтованої військової техніки та 547 нової, виготовленої з нуля.  Але ми повинні ще більше нарощувати продуктивність наших заводів й ефективніше працювати над зміцненням обороноздатності держави. Ми не можемо знижувати обертів", – говорить керівник "Укроборонпрому".

Присутні на нараді керівники підприємств та менеджери Концерну в режимі відкритого діалогу обговорили та визначили шляхи підвищення ефективності виконання завдань із забезпечення оборони та безпеки держави, що поставлені перед "Укроборонпромом" Президентом України та Урядом.

"Загалом, щороку продуктивність "Укроборонпрому" зростає на 200-300%", – додав Роман Романов.

Нагадаємо, що за рік роботи нового керівництва "УКРОБОРОНПРОМ" збільшив виробництво техніки у 36 разів в порівнянні з попереднім аналогічним періодом.

Нагадаємо, що Державне оборонне замовлення 2015 року "Укроборонпром" виконує із значним випередженням затверджених графіків, а вже наступного місяця армія отримає БПЛА вітчизняного виробництва. Також, завдяки ефективній системі електронних торгів Концерн заощадив майже півмільярда бюджетних коштів.