"УКРОБОРОНПРОМ" УКЛАВ НОВИЙ АВІАЦІЙНИЙ КОНТРАКТ З ЄГИПТОМ

Державне підприємство "Завод 410 ЦА", що входить до складу Концерну, підписало новий контракт з Військово-повітряними силами Єгипту. Подія відбулась 19 листопада, одразу після передачі фінальної партії модернізованих літаків ВПС Індії.
"Стартує новий етап нашої співпраці – сьогодні ми підписуємо перший, досить потужний контракт з Єгипетською стороною", – заявив Директор заводу цивільної авіації Сергій Подрєза. За його словами, підприємство адаптує три літаки Ан-74 під вимоги країни-експлуатанта. Домовленість передбачає участь фахівців заводу в супроводі експлуатації та ремонту цих літаків.
Представник єгипетської сторони Карім Бадир, зі свого боку, підкреслив, що це лише початок нової та плідної співпраці між двома країнами.
Раніше заступник голови держконцерну Денис Гурак зазначав, що після перемоги над агресором оборонна промисловість стане локомотивом розвитку української економіки. Тому для "УКРОБОРОНПРОМУ" важливо нарощувати коло партнерів за кордоном.
Як повідомлялося раніше, сьогодні "Укроборонпром" поставив Індії фінальну партію військово-транспортних літаків Ан-32RE у рамках виконання крупного контракту, загальна вартість якого складає 400 млн дол. Українські фахівці вдало впорались із поставленими задачами та надалі супроводжуватимуть експлуатацію цієї техніки.
Нагадаємо, що за результатами ефективної діяльності підприємств ДК "Укроборонпром" Уряд прийняв рішення передати в його управління ДП "Завод 410 ЦА", ДП "Антонов" та Харківське державне авіаційне виробниче підприємство.
ДП "410 завод цивільної авіації" надає широкий спектр послуг з ремонту та сервісного обслуговування літаків Ан-24, Ан-26, Ан-30, Ан-32, а також двигунів Д-36.