"УКРОБОРОНПРОМ" ВЧАСНО ПОСТАВИТЬ "ОПЛОТИ" ТАЇЛАНДУ

Контракт на постачання українських бойових машин "Оплот" до королівства Таїланд буде виконано у відповідності з усіма передбаченими ним домовленостями. Такий висновок зробила делегація представників Збройних сил Таїланду, що відвідала підприємство-виконавця замовлення – ДП "Завод ім. В.О. Малишева".

Військові оглянули виробничі потужності заводу, вже виготовлені одиниці військової продукції та їх безпосереднє виробництво.  Замовникам продемонстрували можливості вироблених "Оплотів" і випробували їх на полігоні.

Представники тайської сторони зазначили, що підприємство збільшує виробничі потужності, відбувається поступова модернізація і переоснащення верстатного парку. Це запорука прискорення виробництва і надійного виконання плану.

Збільшення виробничих потужностей підприємства, насамперед, розраховане на задоволення потреб української армії в бронемашинах "Оплот". Минулого року ця техніка все ще виготовлялась лише на експорт. Але завод готовий виробляти її й для українського війська, якщо надійде відповідне замовлення.

Нагадаємо, що минулого року Україна поставила Індії восьму – фінальну партію літаків у рамках виконання крупного контракту між ДП "Спецтехноекспорт", що є уповноваженим державою спецекспортером ДК "Укроборонпрому", та Міністерством оборони Індії. Державне підприємство "Завод 410 ЦА", що входить до складу Концерну, передало 5 модернізованих військово-транспортних літаків АН-32RE.

ДП "Завод ім. В.А. Малишева" спеціалізується на випуску та модернізації важкої і легкої бронетехніки. Насамперед тут пишаються виробництвом танків БМ "Оплот", модернізованими Т-64 до БМ "Булат" та бронетранспортерами БТР-4. Основна номенклатура продукції цивільного призначення представлена тепловозними  дизелями і запчастинами до них.