"Укроборонпром" вперше на EUROSATORY представив вітчизняні безпілотники

Державний концерн "Укроборонпром" вперше на французькій виставці EUROSATORY демонструє вітчизняні безпілотні літальні апарати. Сучасна техніка представлена в межах української експозиції.

"Укроборонпром" оснащує українську армію сучасним озброєнням та військовою технікою. Вітчизняні БПЛА, що представлені на міжнародній виставці EUROSATORY, – яскравий приклад прогресу українського ОПК", – заявив Заступник генерального директора із зовнішньоекономічної діяльності Концерну Денис Гурак.

Представлені безпілотні літальні апарати є засобом розвідки та  високоточного визначення координат цілі, працюють у складі  систем керування боєм та управління вогнем артилерії. Вітчизняні БПЛА розвивають швидкість понад 100 км/год, мають тривалість польоту до 12 годин та працюють на висоті 2 км.

Нагадаємо, що ДК "Укроборонпром" створив у своїй структурі літакобудівний кластер – Українську авіабудівну корпорацію. Концерн консолідує усі авіабудівні потужності країни, фундаментом яких стане ДП "Антонов". Саме на цьому підприємстві вже відбувається розробка потужних вітчизняних БПЛА та безпілотних авіаційних комплексів.

Eurosatory-2016 – найбільша міжнародна виставка, присвячена питанням безпеки і оборони та пов’язаних з цією сферою передових технологій. Eurosatory проводиться під патронажем Міністерства оборони Франції з 1967 року з періодичністю раз на 2 роки.