"УКРОБОРОНПРОМ" ВТІЛЮВАТИМЕ МАШИНОБУДІВНІ ІННОВАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ТРАНСПОРТНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Впровадження інновацій для модернізації обладнання та випуску високотехнологічної оборонної продукції – у цьому напрямку співпрацюватимуть ДК "Укроборонпром" і Національний транспортний університет України. Відповідний Меморандум підписали Заступник генерального директора з розвитку "Укроборонпрому" Артур Херувімов і ректор ВНЗ Микола Дмитриченко 29 лютого.

"Пріоритет нашої співпраці – максимально ефективно використовувати науково-технічний і виробничий потенціал НТУ для потреб оборонного сектору – як для внутрішнього ринку, так і для подальшого експорту", – зазначив заступник директора "Укроборонпрому".

Згідно з домовленостями, Концерн використовуватиме освітні та наукові можливості ВНЗ, допомагатиме в процесі підготовки спеціалістів, організовуватиме стажування та навчальну практику студентів. Фахівці "Укроборонпрому" долучатимуться до визначення тематики курсових і дипломних робіт. Будуть запроваджені іменні стипендії (гранти) для заохочення науково-дослідної діяльності студентів у оборонній галузі. Випускники університетів зможуть працевлаштовуватися на підприємства Концерну.

Нагадаємо, що "Укроборонпром" успішно співпрацює майже з 50 українськими вишами, залучаючи їх науковий потенціал до вирішення виробничих питань. Серед них: легендарні Києво-Могилянська Академія, НУ "Київська Політехніка", Харківський політехнічний інститут. Така співпраця доводить свою ефективність. Зокрема, суто вітчизняний безпілотник, розроблений студентами КПІ, вже посилив можливості української армії.