"УКРОБОРОНПРОМ" ВТІЛЮВАТИМЕ У ЖИТТЯ ІННОВАЦІЙНІ РОЗРОБКИ ФАХІВЦІВ ПРОВІДНОГО ВИШУ КРАЇНИ

ДК "Укроборонпром" впровадить у виробництво високотехнологічні розробки фахівців КНУ ім. Т. Шевченка.  Відповідний Меморандум про співпрацю підписали Генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов та ректор провідного ВНЗ країни Леонід Губерський 25 лютого.

"Зв’язок, IT-технології, кібернетика, виробництво та обробка новітніх матеріалів – це ті напрямки, за якими, в першу чергу, Концерн співпрацюватиме з університетом. КНУ ім. Т. Шевченка – це візитівка української освіти. Сьогодні, коли Україна фактично перебуває у стані війни з агресором, повинен існувати безперервний зв’язок між освітою, наукою та виробництвом", – сказав очільник "Укроборонпрому" Роман Романов.

Він додав, що зараз ОПК України потребує не лише виробничників, технологів та інженерів. Кадровий голод існує і в сфері управління – Концерну необхідні молоді та амбітні менеджери з сучасним мисленням та висококваліфікованою освітою.

Згідно з домовленостями, Концерн використовуватиме освітні та наукові можливості ВНЗ, допомагатиме в процесі підготовки спеціалістів, організовуватиме стажування та навчальну практику студентів. Фахівці "Укроборонпрому" долучатимуться до визначення тематики курсових і дипломних робіт. Будуть запроваджені іменні стипендії (гранти) для заохочення науково-дослідної діяльності студентів у оборонній галузі.

Випускники університетів зможуть працевлаштовуватися на підприємства Концерну.

Фахівці КНУ ім. Шевченка вже мають низку високотехнологічних розробок та співпрацюють із військовими.

Нагадаємо, що "Укроборонпром" успішно співпрацює з майже 50 українськими вишами, залучаючи науковий потенціал до вирішення виробничих питань. Серед них – легендарні Києво-Могилянська Академія, НУ "Київська Політехніка", Харківський політехнічний інститут.