УКРОБОРОНПРОМ" ЗАЛУЧИВ ПІДПРИЄМСТВА ПОЛТАВЩИНИ ДО ВИКОНАННЯ ДЕРЖАВНОГО ОБОРОННОГО ЗАМОВЛЕННЯ

ДК "Укроборонпром" допоможе Полтавщині розширити її виробничий потенціал і залучить  підприємства області до виконання державного оборонного замовлення. Відповідний Меморандум підписали Генеральний директор Концерну Роман Романов та Голова Полтавської ОДА Валерій Головко.
"Сьогодні ми підключили виробничий і науково-технічний потенціал Полтавської області до такої промислової махіни, як "Укроборонпром". Концерн отримає якісних і відповідальних підрядників, а регіон – нові податки і робочі місця", – підкреслив Роман Романов.
Він наголосив, що Полтавщина має не лише колосальний аграрний, але й промисловий, транспортний і логістичний потенціал. Кооперація підприємств області з "Укроборонпромом" дозволить максимально розкрити його, виконуючи програми імпортозаміщення і державного оборонного замовлення.
"Сьогодні "Укроборонпром" буквально зафарбував білу пляму на карті оборонної промисловості України. До цього часу в Полтавській області у нас не було жодного підприємства. Нарешті ми змінили цю ситуацію", – сказав Роман Романов.
Як зазначив Валерій Головко, обласна влада сприятиме, щоб у реалізації оборонного замовлення брали участь всі підприємства області, незалежно від форми власності. "Адже це – реальні кошти для промисловців, реальні інвестиції для області", – наголосив він.

Роман Романов додав, що "Укроборонпром" вже підписав 12 меморандумів про співпрацю з облдержадміністраціями та Києвом, і це об’єднання зусиль доводить свою ефективність. Як приклад – запуск серійного виробництва "Дозорів" в рекордно короткі терміни завдяки кооперації 40 підприємств Львівщини. А Житомирський бронетанковий завод включив у виробничий цикл 67 підприємств, які за підсумками 9 місяців 2015 року заробили 18 млн грн.
Нагадаємо, на підприємствах "Укроборонпрому" зараз працює біля 80 тисяч осіб. Ще приблизно 200 тисяч робітників – на суміжних підприємствах у кооперації з Концерном.