"Укроборонпром" залучив підприємства Сумщини до програми імпортозаміщення

ДК "Укроборонпром" поглиблює співпрацю з підприємствами Сумщини у сфері імпортозаміщення комплектуючих для вітчизняного ВПК. Сторони посилили кооперацію науково-технічного та виробничого потенціалу. Вони підписали Меморандум про розширення співпраці  для посилення обороноздатності держави та оснащення української армії сучасною технікою та озброєнням.

"Кооперація дає можливість не тільки підвищити конкурентоспроможність вітчизняної продукції, а ще й допоможе вирішити соціально-економічні проблеми. А саме: зберегти трудовий потенціал області, створити нові робочі місця, підвищити рівень  заробітної плати", – заявив Заступник генерального директора Державного концерну "Укроборонпром" Володимир Кострицький

На Сумщині є чотири підприємства, що підпорядковуються "Укроборонпрому".  Це – Шосткинський завод "Імпульс", Шосткинський завод "Зірка", Конотопський авіаремонтний завод "АВІАКОН", Шосткинський Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів. Вони працюють заради ліквідації імпортозалежності.

Кооперація дозволить долучити до оборонного замовлення інших представників машинобудівної індустрії Сумщини, які виробляють необхідну для оборонно-промислової галузі продукцію.

Нагадаємо, ДК "Укроборонпром" – це більше 100 підприємств оборонно-промислової галузі, на яких працює понад 80 тис. людей. Концерн вже самостійно виробляє більше 35% номенклатурних одиниць, які раніше постачались з Росії. "Укроборонпром" підписав низку меморандумів про співпрацю з облдержадміністраціями та Києвом, і це об’єднання зусиль доводить свою ефективність.