"УКРОБОРОНПРОМ" ЗАОЩАДИВ У БЕРЕЗНІ ПОНАД 55 МЛН ГРН ЗАВДЯКИ ЕЛЕКТРОННИМИ ТЕНДЕРАМ

У березні підприємства Державного концерну "Укроборонпром" заощадили  55, 226 млн грн завдяки електронним торговельним майданчикам. Про це свідчить звітність роботи Департаменту контролю за фінансово-господарською діяльністю підприємств-учасників Концерну.

За місяць було створено та проведено 2 458 електронних тендерів і зареєстровано 1 608 нових постачальників. У кожному торзі беруть участь щонайменше 4 учасники, на кожен лот Концерн отримує три і більше пропозицій.

Електронні торговельні майданчики – це сучасний максимально прозорий спосіб придбання товарів і послуг, який вже два роки використовує "Укроборонпром". Вони дозволяють проаналізувати ринок і визначити реальні ціни на необхідні товари. Проведення електронних тендерів суттєво наблизило "Укроборонпром" до європейських стандартів підприємництва і стало дієвим антикорупційним інструментом.

Держконцерн "Укроборонпром" є першим із промислових гігантів держави, який запровадив таку систему. Її офіційний старт відбувся ще в листопаді 2014 року. За підсумками 2015 року було заощаджено 304,89 млн грн, а цьогоріч – вже понад 150 млн грн.