"УКРОБОРОНПРОМ" ЗАВАНТАЖИТЬ ПІДПРИЄМСТВА ВІННИЧИНИ ОБОРОННИМИ ЗАМОВЛЕННЯМИ

Підприємства Вінницької області братимуть участь у виконанні державного оборонного замовлення та програм імпортозаміщення. Відповідний Меморандум про співпрацю підписали голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій та генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов.
"Концерн приїхав до Вінничини у якості інвестора і привіз із собою конкретні пропозиції для місцевих підприємств. Каталог з 8 тис найменувань продукції, якої потребує "Укроборонпром", буде передано до департаменту промисловості облдержадміністрації. Ці комплектуючі ми готові замовляти тут, у Вінницькій області", – сказав Роман Романов.
За його словами, кооперація "Укроборонпрому" і області є взаємовигідною. Концерн отримає чесних і відповідальних підрядників, а регіон – нові робочі місця та надходження до бюджету.
"Кооперація – це простий шлях подолання складних завдань. Наймасштабніші проекти завжди легше реалізовувати спільно. У нас вже є конкретні приклади, коли регіональні підприємства будь-якої форми власності самостійно закривали потреби у позиціях, які раніше закуповували в Росії", – наголосив Роман Романов.
Ознайомившись з роботою ТОВ "Вінницький авіаційний завод", ТОВ "Вінницький агрегатний завод" іДП "45 экспериментальний механічний завод", очільник Концерну наголосив, що їх потужності дозволяють виконати потреби "Укроборонпрому" в низці комплектуючих.
Валерій Коровій додав, що Вінницька область відкрита до розвиту промисловості та пошуку нових ніш і готова виробляти продукцію для потреб оборонної галузі.
"Життя потребує нових рішень для розвитку нашої промисловості. І я вдячний "Укроборонпрому" за надання можливостей розширення діяльності наших заводів. Перед Вінничиною відкриваються великі перспективи", – сказав голова ОДА.
Нагадаємо, "Укроборонпром" вже підписав 13 меморандумів про співпрацю з облдержадміністраціями та Києвом, і це об’єднання зусиль доводить свою ефективність. Так, запуск серійного виробництва "Дозорів" відбувся в рекордно короткі терміни завдяки кооперації 40 підприємств Львівщини. А Житомирський бронетанковий завод включив у виробничий цикл 67 підприємств, які за підсумками 9 місяців 2015 року заробили 18 млн грн.