"УКРОБОРОНПРОМ" ЗЕКОНОМИВ НА ЕЛЕКТРОННИХ ЗАКУПІВЛЯХ МАЙЖЕ ЧВЕРТЬ МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ

За 9 місяців 2015 року Державний Концерн "Укроборонпром" зекономив 223,6 млн. грн. завдяки інноваційній системі закупівель – електронним торговельним майданчикам. В середньому щоквартальна економія складає 75 млн. грн. Про це повідомив Заступник Генерального директора з розвитку Концерну Артур Херувімов.

"Укроборонпром" є першим серед міністерств, відомств, державних концернів та підприємств, який запровадив цю систем, зробивши це понад рік тому. Таким чином, ми стали прикладом для всіх інших державих компаній. Всі підприємтсва, де є хоч одна копійка бюджетних коштів, повинні працювати виключно відкрито та прозоро", – заявив Артур Херувімов.

Він пояснив, що зекономлені кошти залишаються на підприємствах "Укроборонпрому"  та працюють на реалізацію різних нагальних потреб: інвестиції, модернізація, науково-дослідна діяльність. Завдяки електронним майданчикам вдалося виключити людський фактор із системи здійснення закупівель  та покласти рішення щодо вибору найкращої пропозиції на комп’ютерну програму. Це дає змогу "УКРОБОРОНПРОМу" отримувати  якісні товари, нових постачальників та реальні ціни.

"У 2014 році, запровадивши цю систему, ми одразу говорили що саме за цим майбутнє української економіки. Не дивлячись на значний спротив старої системи віднині всі державні підприємства здійснюватимуть закупівлі через електронні торговельні майданчики", – додав заступник.

Нагадаємо, що електронні торговельні майданчики були запроваджені в "УКРОБОРОНПРОМі" у жовтні 2014 року. Рішення керівництва мало ініціативний характер та вивело Концерн на перше місце серед державних підприємств та організацій України, які впровадили відкриті, прозорі торги. Щомісяця база постачальників Концерну зростає щонайменше на 400-600 нових учасників торгів.