"Укроборонпром" зібрав усі результати роботи за 2 роки на цікавому інформативному сайті

Команда ДК "Укроборонпрому" запустила інформативний сайт, присвячений усім досягненням за останні 2 роки. Дізнатися про зміни, результати, стратегічні плани та цілі Концерну можна за посиланням ukrainevictory.org

 

"Новий сайт – це концентрат плідної роботи всього Концерну. Ми намагалися показати наші досягнення у сучасному цікавому форматі, зрозумілому кожному українцю. Погортавши сторінки сайту, можна більше дізнатися про всі кроки Концерну на цьому шляху тривалістю 2 роки", – сказав Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов.

2 роки тому Україна почала протистояння військовій агресії Росії. Наша країна мала оперативно озброїти свою армію. І Президент поставив перед ОПК задачу: максимально швидко оснастити українських воїнів всім необхідним на полі бою в рамках Державного оборонного замовлення.

За короткий час галузь, яку систематично знищували всі роки незалежності України, перетворилася на одну з рушійних сил обороноздатності країни. Цього вдалось досягти завдяки впровадженню прозорої системи тендерів, переходу на міжнародні стандарти НАТО, кооперації, залученню наукового потенціалу держави.

За 2 роки "Укроборонпром" пройшов шлях від відновлення техніки до виготовлення інноваційних зразків, від збитковості підприємств до "оборонки", яка стає драйвером економіки України.

Нагадаємо, "Укроборонпром" вчасно виконує державне оборонне замовлення. За результатами двох років підприємства "Укроборонпрому" виготовили для Збройних Сил України та інших структур 12 716 одиниць зброї та техніки. Чистий прибуток, який отримав Концерн із 2014  року, склав 36,8 млрд грн, а державний бюджет поповнився завдяки "Укроборонпрому" 7 млрд грн.

Держконцерн розвивається в рамках стратегії "Український щит". Вона передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння.