УСЕ БІЛЬШЕ ІНОЗЕМНИХ ПАРТНЕРІВ ПРАГНУТЬ СПІВПРАЦЮВАТИ З "УКРОБОРОНПРОМОМ" – АРТУР ХЕРУВІМОВ

Державне оборонне замовлення, яке надходить на підприємства, відіграє важливу роль для розвитку "Укроборонпрому". Зокрема, підсилює довіру іноземних партнерів. Про це сказав Заступник генерального директора з розвитку "Укроборонпрому" Артур Херувімов під час інтерв’ю на радіо "Голос столиці".

"Як тільки наші зарубіжні партнери побачили, що Україна готова замовляти і замовляє нову військову техніку й озброєння на своїх підприємствах, інтерес до нас виріс на порядок. Ніхто не готовий приходити на порожній завод і купувати продукцію, яку, перш за все, не замовляє Міністерство оборони країни-виробника. Тому в останні роки зарубіжні партнери дивляться на нас зовсім іншими очима. Ми перетворилися з ремонтних бригад в компанію, яка продає нову, сучасну, високотехнологічну техніку і озброєння", – повідомив він.

Артур Херувімов додав, що сьогодні Концерн впроваджує сучасні технології та найкращі світові практики як у виробництві, так і в корпоративному управлінні. А завдяки внутрішньогалузевій кооперації заводи, як єдиний організм, працюють на спільну мету.

Нагадаємо, "Укроборонпром" виконав державне оборонне замовлення 2015 року значно випередивши графік. Підприємства Концерну виготовили для Збройних Сил України та інших силових структур понад 2 тисячі одиниць техніки. А сума укладених в 2015 році експортних контрактів склала більше $1,3 млрд.

Дохід від реалізації продукції склав близько 20 млрд грн, з них за контрактами Міністерства оборони України – 7 млрд грн. Очікуваний чистий прибуток підприємств концерну в 2015 році складе близько 1,5 млрд грн проти 350 млн збитку в 2014 році.