ВІЙСЬКОВИЙ КОРАБЕЛЬ "ГРИГОРІЙ КУРОП’ЯТНИКОВ" ВІДРЕМОНТУВАЛИ НА ДП "СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД ІМ. 61 КОМУНАРА"

Фахівці ДП "Суднобудівний завод ім. 61 комунара", що входить до складу ДК "Укроборонпром", здійснили комплексний ремонт корабля морської охорони "Григорій Куроп’ятников". Нині він вже вийшов з акваторії заводу в напрямку м.Одеса.

Ремонт включав в себе: ремонт елементів корпусу, донно-бортної арматури, протипожежних систем, систем забезпечення живучості корабля, обслуговуючих систем силової установки, фарбування корабля та ін. Комплексний ремонт корабля тривав 2,5 місяця, фактичні обсяги робіт на кораблі виявилися більшими, ніж було заявлено в ремонтній відомості. Але попри це, ремонт було завершено вчасно.

Екіпаж корабля і Командування загону Прикордонних військ високо оцінили професіоналізм працівників заводу, які працювали на замовленні понаднормово, 7 днів на тиждень.

Корабель входить до складу Одеського морського загону, перед ним стоїть завдання з охорони державного морського кордону (12 мильної зони) і виключної морської економічної зони України.

Нагадаємо, що "Укроборонпром" виконав державне оборонне замовлення минулого року на 100%, а цьогоріч виконання ДОЗ значно випереджає графіки. Обсяги виробництва всіма підприємствами концерну збільшилися у 36 разів.