Володимир Коробов куруватиме авіабудування та виробництво ДК "Укроборонпром"

Володимир Коробов призначений новим Заступником генерального директора ДК "Укроборонпром" з авіабудування та виробництва. Відповідний наказ підписав очільник Концерну Роман Романов 16 вересня.

Володимир Коробов має великий управлінський досвід роботи на підприємствах оборонно-промислового  комплексу України. Зокрема, з жовтня 2014 року він очолював Державну акціонерну холдингову компанію "Артем". У найгостріший час російської агресії та в умовах розриву будь-якої кооперації з РФ він налагодив роботу підприємства, більш ніж в 2 рази збільшив обсяги його виробництва, ліквідував заборгованість по заробітній платі та збільшив її середній показник по підприємству  до 7 тис. грн.

Успішно реалізував програму імпортозаміщення та з нуля вибудував нові кооперативні зв’язки "Артема" з вітчизняними та західними компаніями. Нині фахівці підприємства розробляють нові зразки керованої ракетної техніки та некерованих засобів ураження одразу у відповідності до міжнародних стандартів.

Вже 2 роки поспіль ДАХК "Артем" системно виконує Державне оборонне замовлення та експортні контракти – поставляє в Республіку Польщу продукцію власного виробництва, надає послуги з ремонту і подовження ресурсу своїх виробів, а також співпрацює з польськими партнерами в рамках програм зі спільних розробок нової продукції для потреб Міністерства оборони Польщі і України.

До цього Володимир Коробов працював Генеральним директором Хімічного казенного об’єднання імені Г. І. Петровського.