Вперше за багато років Україну відвідує вище військове керівництво Кувейту.

На запрошення ДП "СпецТехноЕкспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром", в Україну прибула високопоставлена делегація Збройних сил Держави Кувейт на чолі з начальником Генштабу генерал-лейтенантом Муххамедом аль-Кедером.

Вперше за багато років військове керівництво цієї держави особисто ознайомилось з основними досягненнями та можливостями військово-промислового комплексу України. За результатами огляду нових зразків військової та спеціальної техніки українського виробництва сторони підтвердили велику зацікавленість у поглибленні двосторонньої співпраці у сфері ВТС.

"Україна є однією з небагатьох країн світу, що володіє технологічними знаннями та повним циклом виробництва продукції військового, спеціального та подвійного призначення. Для посилення цього потенціалу ми повинні розширювати коло своїх закордонних партнерів та реалізовувати спільні проекти на взаємовигідних умовах", – зазначив у ході візиту Павло Барбул, директор ДП "СпецТехноЕкспорт".

Довідка: ДП ДГЗП "СпецТехноЕкспорт" – державне госпрозрахункове зовнішньоторговельне підприємство, основною сферою діяльності якого є експортно-імпортні відносини на світовому ринку продукції та послуг військового та подвійного призначення. Підприємство залучає в Україну передові технології та методи організації виробництва, впроваджуючи спільні з іноземними партнерами проекти, сприяє проведенню наукових досліджень у сфері військових технологій.