З ПОЧАТКУ РОКУ "УКРОБОРОНПРОМ" ЗАОЩАДИВ ДЛЯ ДЕРЖАВИ МАЙЖЕ 100 МЛН ГРН ЗАВДЯКИ ЕЛЕКТРОННИМ ТЕНДЕРАМ

З початку 2016 року підприємства ДК "Укроборонпром" заощадили 92,325 млн грн завдяки електронним торговельним майданчикам. Про це свідчить звітність роботи Департаменту контролю за фінансово-господарською діяльністю підприємств-учасників Концерну.

За 2 місяці 2016 року було проведено більше 4 тисяч електронних тендерів. Середня кількість учасників у кожному з них збільшилась до 5. Це призвело до зростання конкуренції та, як наслідок, ще більш істотного зниження вартості.  На один лот в середньому надходило 3,59 пропозицій, а кількість постачальників за звітній період зросла на 2 673.

Електронні торговельні майданчики – це сучасний максимально прозорий спосіб придбання товарів і послуг. Вони дозволяють проаналізувати ринок та визначити реальні ціни на необхідні товари. Проведення електронних тендерів суттєво наблизило "Укроборонпром" до європейських стандартів підприємництва і стало дієвим антикорупційним інструментом.

Держконцерн є першим із промислових гігантів держави, який запровадив таку систему. Її офіційний старт відбувся ще в листопаді 2014 року, а за підсумками 2015 року було заощаджено 304,89 млн грн.