За кожним, хто готовий захищати Україну, стоїть працівник "Укроборонпрому" – Роман Романов

Сьогодні ДК "Укроборонпром" – це 80 тисячна армія, яка щодня працює над підвищенням рівня обороноздатності країни. Така ж кількість й військового резерву країни. Про це заявив Генеральний директор Роман Романов.

"Президент України, у своєму виступі на День незалежності сказав, що сьогодні військовий резерв в країні становить понад 80 тисяч осіб. Без перебільшення можна стверджувати, що за кожним з них стоїть один співробітник "Укроборонпрому", – казав Роман Романов

За його словами, оснащення ЗСУ необхідною та сучасною військовою технікою, податки та валютні надходження до бюджету, рушій всієї економки країни. Саме так сьогодні можна охарактеризувати одне з найбільших промислових об’єднань України – Державний концерн "Укроборонпром".

За останні 2 роки "Укроборонпром" передав військовим 8 220 одиниць нового і модернізованого і більше 4 700 відремонтованих озброєння і техніки. Концерн не лише довів незалежність вітчизняного ОПК, а ще й завантажив інші підприємства країни замовленнями в рамках програми імпротозаміщення, поглибив кооперацію з західними партнерами. За результатами 2015 року "Укроборонпром" потрапив до топ-10 інноваційних компаній України. 

Найбільшу вдячність Генеральний директор Державного підприємства "Укроборонпром" виказав працівникам заводів та фахівцям конструкторських бюро. 

"У досягненнях та перемогах "Укроборонпрому" величезна заслуга людей, які працюють саме на підприємствах Концерну. Наш розвиток неможливий без колективу однодумців і професіоналів", – заявив Роман Романов. 

Сьогодні ДК "Укроборонпром" – це понад 80 тисяч українців, які трудяться заради зміцнення обороноздатності України. Серед них 368 трудових династій. Багато співробітників Концерну обороняють країну не тільки в тилу, а й на фронті. Більше 400 працівників перебували в зоні проведення АТО, 75 укроборонпромівців сьогодні служать на передовій. 262 робітників отримали посвідчення учасника бойових дій.

Нагадаємо, 29 серпня відбулись урочисті заходи з нагоди 5-річчя ДК "Укроборонпрм" на території ДП "Київський бронетанковий завод". Учасникам заходів продемонстрували аеродинамічно подібну літаючу модель багатофункціонального безпілотного авіаційного комплексу "Горлиця" та зразок безпілотного тактичного багатоцільового транспортного засобу "Фантом". Також було презентовано дослідний зразок нового бойового модуля "Вій"

 "Укроборонпром" розвивається в рамках стратегії "Український щит". Вона передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави.