ЗА РІК "УКРОБОРОНПРОМ" СУТТЄВО НАБЛИЗИВ УКРАЇНУ ДО НАТО – М. КОЖЄЛ

Завдяки роботі "УКРОБОРОНПРОМу" Україна за останній рік зробила значний крок до Північноатлантичного альянсу.   Про це сказав голова Офісу зв’язку НАТО в Україні Марчін Кожєл на офіційній зустрічі з генеральним директором ДК "УКРОБОРОНПРОМ" Романом Романовим.

Марчін Кожєл запевнив у особистій підтримці "УКРОБОРОНПРОМу" на стратегічних напрямках розвитку співпраці з Україною. Перш за все, мова йде про перехід підприємств "УКРОБОРОНПРОМу" на стандарти НАТО у виробництві ОВТ згідно з розробленою "Дорожньою картою реформування системи стандартизації в оборонній сфері на 2015-2018 роки". Відповідний документ став результатом семінару "Співпраця Україна-НАТО з питань політики стандартизації", який відбувся навесні цього року в рамках Трастового фонду Україна-НАТО з логістики та стандартизації із залученням експертів Альянсу за участю фахівців "УКРОБОРОНПРОМу"

"Одним із головних практичних досягнень тісної співпраці "УКРОБОРОНПРОМу" та Офісу НАТО є також проект спільного українсько-польського підприємства. Його ми втілимо вже найближчим часом", – заявив Генеральний директор Концерну Роман Романов, додавши, що існують значного прогресу й у інших сферах співпраці: закупівлею, спільним виробництвом, обміном досвідом та технологіями, а також модернізацією обладнання.

Зокрема, "УКРОБОРОНПРОМ" продовжує  свою участь у проекті "Захист портів" (Harbour protection) в рамках реалізації Концепції Smart Defence, до якого Україна приєдналася 2014 року. Обладнання, розроблене в Україні (наприклад, гідроакустичних станцій "ОЛІМП-2"), планується до участі в навчаннях восени 2015 року на військово-морській базі Лісабону.

Нагадаємо, що 4 липня 2014 року "УКРОБОРОНПРОМ" очолив Роман Романов – випускник Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ), де здобув ступінь магістра МВА. За результатами його річної роботи, Концерн суттєво поглибив співпрацю з оборонними підприємствами країн-членів НАТО. До списку міжнародних партнерів Концерну додалися десятки нових країн.