ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ СИСТЕМИ КАДРОВОГО РЕЗЕРВУ ЗНАЧНО ПОСИЛИЛО ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ НОВИХ ПРАЦІВНИКІВ "УКРОБОРОНПРОМУ"

Запровадження електронної системи кадрового резерву значно посилило професійний рівень нових працівників "Укроборонпрому". Про це заявив заступник Генерального директора з розвитку Державного концерну "Укроборонпром" Артур Херувімов.

Станом на сьогодні за допомогою цієї інновації майже 1200 фахівців надіслали свої резюме та отримали шанс долучитися до команди "Укроборонпрому".

"2014 року ми почали формувати кадровий резерв, який з січня 2015 року ведеться в електронній формі в Департаменті кадрів та документообігу. Нам надсилають резюме, профільні спеціалісти їх обробляють, відбирають тих, хто відповідає професійним критеріям та надсилають до профільних департаментів та підприємств. Таким чином, нам вдалося мінімізувати такі явища, як "кумівство" та "блат", а роботу почали отримувати справжні професіонали", – заявив Артур Херувімов.

За його словами, запроваджена електронна система кадрового резерву допомагає "Укрообронпрому" знаходити та працевлаштовувати молодих  амбітних фахівців, яких сьогодні потребує Концерн.

"Укроборонпром" взяв курс на високотехнологічний розвиток оборонно-промислового комплексу країни. Лише кваліфіковані та амбітні спеціалісти зрушать махіну оборонної галузі у напрямку кращих світових тенденцій. Ми потребуємо молодих фахівців різних спеціалізацій, які мають сучасний тип мислення та відповідну освіту. І те, що електронною системою кадрового резерву вже скористалися майже 1200 людей, є найкращим свідченням довіри суспільства до наших дій", – додав заступник.

На офіційному сайті Концерну розміщена вся необхідна інформація щодо кадрових потреб оборонних підприємств. Тому всі, хто має необхідний фах, досвід, хист і бажання допомогти державі, можуть направити свої резюме безпосередньо до "Укроборонпрому".

Нагадаємо, що нове керівництво "Укроборонпрому" – це висококваліфіковані менеджери з науковими ступенями в галузі економіки та дипломами МВА. Вони мають досвід робот та рішуче впроваджують європейські стандарти управління в Концерні. Крім того, Держконцерн підвищує рівень менеджменту заводів у різних бізнес-школах на волонтерських засадах.