"ЗАВОД 410 ЦА" ВПЕРШЕ МОДЕРНІЗУВАТИМЕ ВЕРТОЛЬОТИ

ДП "Завод 410 ЦА", що входить до складу ДК "Укроборонпром", розпочне модернізацію абсолютно нового для працівників виду техніки – вертольоту Мі-8Т до типу Мі-8МСБ. Сьогодні підприємство отримало відповідний сертифікат, разом із дозволом Державної авіаційної служби України на здійснення власних розробок.
"В Україні є чудові можливості ремонтувати та модернізувати вертольоти, і це будуть робити саме тут. Програма модернізації була розроблена з метою імпортозаміщення російських комплектуючих – відтепер Україна власними силами буде оновлювати свій авіапарк", – заявив очільник заводу цивільної авіації Сергій Подрєза.
За його словами, заме завдяки успішному виконанню програми імпортозаміщення було ухвалене рішення створити на базі "410-го" заводу окремий спеціальний підрозділ "Укроборонпрому". Його головне завдання – виробництво необхідних комплектуючих та впровадження новітніх розробок для повної незалежності від РФ.
Раніше Заступник генерального директора з розвитку Концерну Артур Херувімов заявляв, що "Укроборонпром" розвиває програму імпортозаміщення Ukrainian Shield. Вона передбачає максимальну концентрацію виробництва необхідних компонентів в Україні і залучення іноземних виробників до відкриття заводів у нашій країні.
Нагадаємо, що одразу після передачі фінальної партії модернізованих літаків ВПС Індії, ДП "Завод 410 ЦА" підписав новий контракт з Військово-повітряними силами Єгипту.
ДП "410 завод цивільної авіації" надає широкий спектр послуг з ремонту та сервісного обслуговування літаків Ан-24, Ан-26, Ан-30, Ан-32, а також двигунів Д-36 .