ЗАВОД "ПАЛАДА" ПЕРЕДАВ НОВИЙ СУЧАСНИЙ ДОК ЗАМОВНИКУ З ПІВДЕННОЇ АФРИКИ

Новий сучасний док передав Херсонський державний завод "Палада", що входить до складу ДК "Укроборонпром", замовнику з Південно-Африканської Республіки. Церемонія передачі відбулась за участі Президента України Петра Порошенка. Загальна вартість замовлення склала майже 250 млн грн.

"Сьогодні завод "Палада" – це сучасне виробництво, 98% якого орієнтовано на експорт. А це укріплення нашої грошової одиниці. Дякую трудовому колективу заводу!"  – сказав Петро Порошенко.

"DORMAC DOC 1" має вантажопідйомність 8500 т, максимальну довжину 155 м і ширину 32,4 м. Корпус виготовлений з важкого морського залізобетону, а башти – з суднобудівної сталі. Таке поєднання матеріалів дозволяє знизити експлуатаційні витрати дока до 2,5 разів у порівнянні з аналогічними традиційними сталевими доками.

"Валютні надходження від експортних контрактів – це кошти, які спрямовують на виробництво необхідної техніки для української армії. Виконавши цей контракт, "Палада" отримає нові можливості для подальшого розвитку, оновлення виробничих цехів і виготовлення новітнього ОВТ для Збройних Сил України",  – наголосив Генеральний Директор "Укроборонпрому" Роман Романов.

У рамках заходу Верховному Головнокомандувачу та іншим високопосадовцям продемонстрували новий мобільний блокпост. Він призначений для захисту особового складу від стрілецької зброї калібром 7,62 мм, ручних гранат і гранат для підствольних гранатометів. Блокпост дозволяє вести кругову оборону особовим складом з 5 бійців. ХДЗ "Палада" розробила його з власної ініціативи в тісній співпраці з фахівцями МВС України, які пройшли АТО. Завод поставив уже 8 таких  мобільних блокпостів  на лінію зіткнення і на кордон з Кримом.

Херсонський Державний завод "Палада" – унікальне підприємство України, яке виробляє продукцію військового та подвійного призначення. Завдяки системній роботі менеджменту "Укроборонпрому" та ефективним переговорам керівництва "Палади" на міжнародних виставках підприємство підписало один із  найбільших контрактів у своїй історії.

Нагадаємо, що доки виробництва ХДЗ "Палада" успішно експлуатуються у багатьох країнах світу. Серед них: Японія, Південна Корея, Фінляндія, Болгарія, Туреччина, Алжир та інші.